امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با Friday 20 September 2019
خانه فرهنگ و هنر هرمزگان
منو اصلی
542 بار
۰ دیدگاه
ذخیره کن
ارسال کن
کپی کن
بزرگ
  
کوچک

برنامه های هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس اعلام کرد+ جدول

برنامه های هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس اعلام کرد+ جدول

برنامه های هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس اعلام کرد+ جدول

برنامه های هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس اعلام کرد+ جدول

برنامه های هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس اعلام کرد+ جدول
برنامه های هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس اعلام کرد+ جدول
شناسه خبر : 51519 | سرویس : اخبار برگزیده , استان , تئاتر , تابلوی اعلانات , تجسمي و موسيقي , تلويزيون و راديو , سینما و تلویزیون , فرهنگ , فرهنگ و اجتماع , مشروح اخبار , مشروح اخبار تست , موسیقی , ميراث و صنايع دستي , نقاشی و خطاطی , هنرهای دستی چهارشنبه ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷

هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس ۶ الی ۱۰ اردیبهشت در هرمزگان و بندر تاریخی لافت برگزار می شود که سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهمان ویژه اختتامیه جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در بندر لافت می باشد.

به گزازش فرهنگ کده ، هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس ۶ الی ۱۰ اردیبهشت در هرمزگان و بندر تاریخی لافت برگزار می شود که سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهمان ویژه اختتامیه جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در بندر لافت می باشد.

ششمین تور ملی دوچرخه سواران اقوام ایرانی در کرانه خلیج فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود : ششمین تور ملی دوچرخه سواران اقوام ایرانی در روز ملی خلیج فارس به آبهای نیلگون خلیج فارس می رسند .

 علیرضا درویش نژاد در این خصوص گفت : ششمین تور ملی دوچرخه سواران اقوام ایرانی به مناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس ، روز ملی ارتش و ادای احترام به حماسه سازان تاریخ ساز ایران اسلامی و به یاد آتش نشانان فداکار دهم اردیبهشت در روز ملی خلیج فارس در محل اختتامیه هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در بندر لافت به کار خود پایان می دهند.

وی افزود : پیام ششمین دوره تور ملی دوچرخه سواران اقوام ایرانی، ۳۵۵ میلیون تن پسماند غذای ایرانیان ، که ۸۰ میلیون از ۹۰۰ میلیون گرسنه را سیر می کند می باشد .

درویش نژاد اذعان داشت : دوچرخه سواران این تور در مسیر حرکت خود اقداماتی همچون کاشت درخت و نهال به یاد بزرگان ایران را در هر شهر انجام می دهند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : اعضای تور دوچرخه سواران اقوام ایران در نهم اردیبهشت وارد استان هرمزگان می شوند و در مراسم اختتامیه جشنواره در جزیره لافت مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .

رونمایی از تمبر ملی خلیج فارس در هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : در اختتامیه هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس از تمبر ملی خلیج فارس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود .

 علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت : تمبر ملی خلیج فارس توسط انجمن تمبر هرمزگان طراحی و اجرا شده است که در اختتامیه جشنواره در بندر لافت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مقامات رونمایی می شود .

وی افزود : تمبر به عنوان یک کالای فرهنگی بین المللی از جایگاه ویژه ای در معرفی هر کشور برخوردار است و از این طریق می توان پیام ایران را به همه کشور ها ارسال کرد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : امروز تمبر به محصول بسیار ارزشمندی تبدیل شده و مجموعه داران بسیاری در جهان از این محصول به عنوان سند تاریخی استفاده می کنند و به همین دلیل برای دفاع ار هویت نام خلیج فارس بسیار تاثیر گذار و ارزشمند است.

درویش نژاد به سبقه چاپ تمبر خلیج فارس  در ایران و جهان اشاره کرد و بیان داشت :انجمن تمبر هرمزگان در قدم بعدی تصمیم دارد کلیه تمبر هایی که در ایران و جهان با نام خلیج فارس چاپ شده را جمع آوری و بعنوان یک سند تاریخی معتبر به نمایش بگذارد .

برگزاری نشست علمی ” مروری بر تاریخ فرهنگی اجتماعی خلیج فارس ” در بندر تاریخی لافت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود : دومین نشست بین المللی علمی ” مرور تاریخ فرهنگی اجتماعی خلیج فارس ” در بندر تاریخی لافت با حضور اندیشمندان بین المللی و ایرانی برگزار می شود .

 علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت : نشست بین المللی علمی ” مرور تاریخ فرهنگی اجتماعی خلیج فارس ” ۹ اردیبهشت از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ عصر در بندر لافت با حضور دکتر ویلم فلور ایران شناس مطرح هلندی برگزار می شود .

وی افزود : جمعی از برجسته ترین مورخان ، محققان ، پژوهشگران ملی و استانی در این همایش حضور دارند و پیرامون مسائل فرهنگی و اجتماعی خلیج فارس به تبادل نظر و گفتگو می پردازند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به معرفی ویلم فلور پرداخت و اظهار داشت : وی از مورخان بین المللی در حوزه ایران به ویژه خلیج فارس هستند و پنج اثر وی در مورد خلیج فارس به زبان فارسی ترجمه شده که جزء آثار برتر در این حوزه می باشد که در این آثار به نام خلیج فارس ،جایگاه ، قدمت و ساختار اجتماعی ، سیاسی ، قومی آن پرداخته شده است .

فستیوال منطقه ای موسیقی مرز داران خلیج فارس و سواحل مکران در بندرعباس

فستیوال منطقه ای موسیقی مرزداران خلیج فارس و سواحل مکران با حضور گروه های مختلف استان های جنوبی در بندرعباس برگزار می شود .

علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : استان های جنوبی که همجوار با خلیج فارس هستند به لحاظ مشترکات فرهنگی ، هنری ، اجتماعی دارای قرابت و نزدیکی بسیاری هستند که معرفی آن می تواند در معرفی خلیج فارس بسیار مؤثر باشد.

وی اضافه کرد : موسیقی جنوب آمیخته با دریا و مرتبط با مفاهیم و اسطوره های جاری در این حوزه است که به بخش های مختلف، آیینی ، درمانی، سرور و شادمانی، عزاداری و … تقسیم می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خاطر نشان کرد : حضور اقوام مختلف با مذاهب و عقاید گوناگون نیز بر غنای موسیقیای جنوب آمیخته است و این موسیقی آیینه تمام نمای زندگی مردم جنوب و خلیج فارس است.

درویش نژاد به معرفی گروه های موسیقی شرکت کننده در این فستیوال پرداخت و بیان کرد : دومین فستیوال منطفه ای موسیقی خلیج فارس و سواحل مکران می تواند در دراز مدت نقش به سزایی در معرفی ظرفیت موسیقیایی و آیینی خلیج فارس داشته باشد.

وی اظهار داشت : سعی شده است از بهترین گروه های موسیقی در هر منطقه استفاده شود که شامل گروه های موسیقی سرنا نوازی میناب ، لیوای هرمز، زریف بندرکنگ،نغمه هرمزگان، گروه موسیقی “میسان” اقوام عرب ” و ” مندیر” اقوام بختیاری از خوزستان ، “لیان” از بوشهر ، رقص شمشیر ” مالکی ” از سیستان و بلوچستان می باشند.

ورود مسابقه دهندگان جشنواره مد و لباس خلیج فارس به هرمزگان

منتخبان دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس امروز برای شرکت در رقابت وارد بندرعباس شدند.

بیش از ۳۰ شرکت کننده در قالب ۱۳ گروه شامل طراحان و دوزندگان ، از استان های خوزستان ، بوشهر و سیستان و بلوچستان وارد بندرعباس شدند و از ۷ اردیبهشت رقابت خود را در سالن فنی و حرفه ای بندرعباس آغاز می کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس با هدف گسترش پوشش و حجاب اسلامی ایرانی با استفاده از ظرفیت های بومی و محلی برگزار می شود.

علیرضا درویش نژاد افزود : لباس و پوشش مردم جنوب از سبقه و تاریخ عمیقی برخوردار است و به لحاظ زیبایی ، رنگ بندی و مهارت در دوخت و طراحی جزء بهترین پوشش های اسلامی ایرانی محسوب می شود.

وی عنوان کرد : لباس و پوشش مردم جنوب ظرفیت بسیار بالایی برای ملی شدن و حتی فراتر از آن را دارد و یکی از جاذبه های اصلی استان های جنوبی لباس ها و پوشش های آن ها می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به تلاش های صورت گرفته در این حوزه اشاره کرد و بیان داشت : طی سال های اخیر لباس مردم جنوب توانسته است وارد مشهورترین طرح ها و لباس های ملی و بین المللی به لحاظ زیبایی و ظرافت موجود در آن شود که می تواند در گسترش فرهنگ خلیج فارس بسیار مثمر ثمر باشد.

گفتنی است : ۱۳ گروه منتخب که از بین بیش از صد گروه انتخاب شده اند ۷ الی ۸ اردیبهشت بصورت زنده به اجرای طرح و دوخت لباس ها می پردازند و پس از داوری در افتتاحیه هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس از آنها تقدیر و تجلیل به عمل می آید.

هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس۶-۱۰ اردیبهشت۹۶

بخش اول: دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس( با حضور هنرمندان هرمزگان، خوزستان، بوشهر، سیستان و بلوچستان)

پذیرش منتخبین ۶/۲/۹۶ ساعت: – مجتمع فرهنگیان
افتتاحیه- تقدیر  از طراحان منتخب – آغاز اجرای دوخت زنده ۷-۸/۲/۹۶ ۹-۱۸ سالن فنی و حرفه ای بندرعباس
داوری آثار ۸/۲/۹۶ ۱۸ سالن فنی و حرفه ای بندرعباس
معرفی و تقدیراز برگزیدگان  نهائی ۹/۲/۹۶ ۳۰/۱۹-۳۰/۲۱ بندرلافت- اختتامیه جشنواره خلیج فارس

 

بخش دوم: دومین فستیوال منطقه ای موسیقی مرزداران خلیج فارس و سواحل مُکران

اجرای میدانی گروه های موسیقی سُرنانوازی میناب، لیوای هرمز،رزیف بندرکنگ و نغمه هرمزگان ۹/۲/۹۶ ساعت ۲۰ زیر پرچم پارک غدیر
اجرای میدانی گروه های موسیقی «میسان» اقوام عرب و«مندیر» اقوام بختیاری از خوزستان، «لیان» از بوشهر، رقص شمشیر «مالکی»  از سیستان و بلوچستان ۱۰/۲/۹۶ ۲۰ زیر پرچم پارک غدیر

 

بخش سوم: چی چی کای خلیج فارس با حضور داستان نویسان خلیج فارس

پذیرش میهمانان ۹/۲/۹۶ عصر جزیره هرمز
اجرای داستان خوانی و روایت آزادسازی جزیره همراه با اهتزار پرچم برفراز قلعه و اجرای موسیقی ۱۰/۲/۹۶ ۹- ۱۵ قلعه پرتغالی ها- سالن جلسات

 

بخش چهارم: دومین نشست بین المللی علمی «مرور تاریخ فرهنگی اجتماعی خلیج فارس» با حضور دکتر ویلم فلور ایرانشناس  هلندی و محققان ملی و استانی

پذیرش میهمانان ۸/۲/۹۶ عصر بندر تاریخی لافت
نشست علمی ۹/۲/۹۶ ۹- ۱۵ سالن جلسات هتل ارسلان

 

بخش پنجم: اختتامیه جشنواره با حضور آقای  دکتر صالحی امیری وزیر محترم فرهنگ و ارشاداسلامی ۹/۲/۹۶- بندرلافت

عنوان برنامه ساعت
اهتزار بزرگترین پرچم مقدس جمهوری اسلامی  همراه با اجرای گروه موزیک نظامی  در محوطه کتابخانه بندرلافت ۱۸
اجرای موسیقی میدانی « اَزوا» در محوطه ۳۰/۱۹
آغاز مراسم اختتامیه در سالن هتل ارسلان بندرلافت با قرائت کلام ا… مجید ۴۵/۱۹
سرود ملی ۵۰/۱۹
کلیپ مرور ۶ دوره جشنواره ۵۵/۱۹
خیرمقدم و ارائه گزارش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ۲۰- ۱۰ /۲۰
بیانات ارزشمند حضرت آیت الله نعیم آبادی ۱۲/۲۰ – ۳۰/۲۰
کلیپ جشنواره موضوعی خلیج فارس
سخنرانی استاندار محترم هرمزگان ۳۵/۲۰-۴۵/۲۰
تجلیل از سرپرست گروه های موسیقی عرب، بختیاری، بوشهری،بلوچ، بندری شرکت کننده دومین فستیوال منطقه ای موسیقی مرزداران خلیج فارس و سواحل مُکران
خیرمقدم یکی از علمای بندرلافت ۵۰/۲۰-۲۱
اجرای موسیقی
سخنان دکتر ویلم فلور محقق هلندی و نویسنده ۵ جلد کتاب با موضوع خلیج فارس ۱۰/۲۱-۲۰/۲۱
سخنان وزیر محترم ۲۵/۲۱-۳۵/۲۱
رونمائی  از تمبر ملی خلیج فارس/کتاب چهره های ماندگار خلیج فارس جلد اول: سدیدالسلطنه اثر آقای حسام الدین نقوی/پایان نامه«جنگ دوم خلیج فارس» نوشته خانم فاطمه زارع پیرحاجی دانشجوی دکترای مطالعات خلیج فارس ۴۰/۲۱
سخنرانان همایش علمی / تجلیل از خانواده معزز شهید و ایثارگر خلیج فارس/سخنرانان همایش علمی ، برگزیدگان جشنواره  منطقه ای مد و لباس خلیج فارس ۲۲

 

فهرست میهمانان هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس

فهرست میهمانان هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس ۶- ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۶

۱- دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس مجتمع فرهنگیان- آتیلار

ردیف نام و نام خانوادگی تلفن
۱ مونا چارلنگی / استان بوشهر سرپرست تیم ۰۹۱۷۱۷۳۱۷۵۲
۲ گروه : نقشینه :  سارا یاراحمدی/ طراح ۰۹۳۳۴۸۵۶۸۱۴
۳ فاطمه علیپور خاکی/ دوزنده ۰۹۳۵۶۴۹۳۸۹۹
۴ مهری هنرمند نجف آبادی/ رودوز گروه نقشینه و گروه گیلدا  
۵ گروه گلبام : معصومه مسعودی/ طراح و دوزنده ۰۹۳۹۷۶۵۰۴۹۶
۶ طیبه اصغریان دستنائی/ «محقق گروه گیلدا- نقشینه»- « گلبام» و رودوز گروه گلبام  
۷ انفرادی: فاطمه علیخواه ۹۱۷۱۷۴۹۱۱۷
۸ گروه گیلدا: مرضیه ورامینی/ طراح ۰۹۱۷۸۴۸۱۶۶۴
۹ خانم سلیمانی/ دوزنده  
استان خوزستان استان خوزستان
۱۰ خانم شفیعی/ سرپرست تیم ۰۹۱۶۱۱۱۲۸۰۶
۱۱ سپیده سلمان ساعدی/ انفرادی ۰۹۳۳۷۴۶۷۹۳۴
۱۲ مریم صبوری نیا/ انفرادی ۰۹۳۷۴۶۹۱۸۸۴
۱۳ زینب بابائی/ باران- انفرادی ۰۹۱۶۰۶۰۶۶۵۸
استان سیستان و بلوچستان استان سیستان و بلوچستان
۱۴ گروه بلوچ : زهرا ریگی– اکرم عالی فکر ۰۹۳۰۳۶۶۹۲۰۱- ۰۹۱۲۷۳۷۸۸۹۳
  داوران آتیلار
۱۵  
۱۶  
۱۷  
  مهمانان بنیاد ملی مد و لباس لافت
۱۸ آقای  قبادی دبیر کارگروه مد ولباس کشور
۱۹ آقای زیلائی معاون بنیاد مد و لباس کشور

۲- گروه های موسیقی شرکت کننده در دومین فستیوال موسیقی مرزداران خلیج فارس و سواحل مُکران

استان نام گروه نام و تلفن سرپرست گروه اعضاء گروه
خوزستان مندیر دیدار محمودی- ۰۹۱۶۷۷۵۲۴۷۸ قدرت ا… فتحی- کربلائی- هشمت ا… فتحی
خوزستان میسان مهدی سواری- ۰۹۳۹۸۰۴۸۶۷۱ سعید منابی«خواننده»-نوازندگان: عادل سلیمانی « قانون»- عزیز نیسی« تمپو و کاسوره»- ماجد ناصری «دایره زنگی»- مهدی سواری« عود»
سیستان و بلوچستان رقص شمشیرمالکی اّدیلی- ۰۹۱۵۳۴۱۳۵۵۰/ مالکی۰۹۱۵۹۹۰۵۴۸۸  
بوشهر مروارید لیان محسن شریفیان محمد فرامرزی، مهدی شریفیان ،سیدعسگر قاسمی، حمزه مقدم، سیدروح ا… صفری، حمیداکبری، مرتضی پالیزدان، حسین سنگسر
هرمزگان رزیف کنگ بحری  
هرمزگان لیوا هرمز سلامتی  
هرمزگان سرنا میناب    
هرمزگان نغمه ایرانمنش  

 

۳- دومین نشست علمی- بین المللی « مرور تاریخ فرهنگی اجتماعی خلیج فارس »

ردیف نام و نام خانوادگی تلفن
۱ دکتر ویلم فلور محقق و ایرانشناس هلندی  
تهران  
۲ دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی + هیأت همراه  
۳ دکتر کریمی معاون بنیاد ایرانشناسی و دبیر فصلنامه مطالعات خلیج فارس بنیاد ۰۹۱۲۳۳۰۳۵۷۱
۴ دکتر علیپور معاون بنیاد ایرانشناسی  
۵ دکتر مجتبی تبریزنیا معاون اطلاع رسانی خانه کتاب ایران ۰۹۱۲۶۱۵۰۴۰۷
۶ پروفسور عبدالمجید ارفعی باستان شناس+ همراه ۰۹۱۲۲۸۷۵۶۳۴
۷ دکتر پیروز مجتهدزاده  
۸ دکتر بوذری مدیر فصلنامه هنر «کتاب ماه» ۰۹۱۲۳۸۸۲۷۶۵
۹ خبرنگار ایران نیوز  
استان بوشهر  
۱۰ دکتر مشایخی بنیاد ایرانشناسی بوشهر ۰۹۱۷۳۷۱۱۳۰۳
۱۱ دکتر نبی پور بنیاد ایرانشناسی بوشهر ۰۹۱۷۳۷۱۱۳۰۳
۱۲ خانم اشرف  علیزاده بنیاد ایرانشناسی بوشهر ۰۹۱۷۳۷۱۱۳۰۳
  استان خوزستان استان خوزستان
۱۳ دکتر عبدالحسین کنین ۰۹۱۷۱۷۶۱۴۴۷

 

انتهای پیام/ی

لینک مطلب : http://www.farhangkade.ir/?p=51519


 • Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
 • مطالب مرتبط با مطلب
  دیدگاه کاربران

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه فرهنگ و هنر هرمزگان در وب منتشر خواهد شد.

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  ارسال دیدگاه  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  آخرین اخبار

  جاده های غیر استاندارد منطقه سیاهو بندرعباس همچنان قربانی می گیرد/ چه کسی پاسخگوی جان مردم است؟

  جاده های غیر استاندارد منطقه سیاهو بندرعباس همچنان قربانی می گیرد/ چه کسی پاسخگوی جان مردم است؟

  جاده های غیر استاندارد منطقه سیاهو بندرعباس همچنان قربانی می گیرد/ چه کسی پاسخگوی جان مردم است؟

  جاده های غیر استاندارد منطقه سیاهو بندرعباس همچنان قربانی می گیرد/ چه کسی پاسخگوی جان مردم است؟
  جاده های غیر استاندارد منطقه سیاهو بندرعباس همچنان قربانی می گیرد/ چه کسی پاسخگوی جان مردم است؟

  قطع شدن دست صیاد جاسکی در کارخانه یخ

  قطع شدن دست صیاد جاسکی در کارخانه یخ

  قطع شدن دست صیاد جاسکی در کارخانه یخ

  قطع شدن دست صیاد جاسکی در کارخانه یخ
  قطع شدن دست صیاد جاسکی در کارخانه یخ

  امام زادگان مرکز هدایت و محل توبه است

  امام زادگان مرکز هدایت و محل توبه است

  امام زادگان مرکز هدایت و محل توبه است

  امام زادگان مرکز هدایت و محل توبه است
  امام زادگان مرکز هدایت و محل توبه است

  بشاگرد، پرچمدار کمبود زیر ساخت های جاده ای/ اعتراض مردم بشاگرد از عدم حضور به موقع بخشدار در محل کارش

  بشاگرد، پرچمدار کمبود زیر ساخت های جاده ای/ اعتراض مردم بشاگرد از عدم حضور به موقع بخشدار در محل کارش

  بشاگرد، پرچمدار کمبود زیر ساخت های جاده ای/ اعتراض مردم بشاگرد از عدم حضور به موقع بخشدار در محل کارش

  بشاگرد، پرچمدار کمبود زیر ساخت های جاده ای/ اعتراض مردم بشاگرد از عدم حضور به موقع بخشدار در محل کارش
  بشاگرد، پرچمدار کمبود زیر ساخت های جاده ای/ اعتراض مردم بشاگرد از عدم حضور به موقع بخشدار در محل کارش

  رهاسازی بخشی از آب سد استقلال میناب

  رهاسازی بخشی از آب سد استقلال میناب

  رهاسازی بخشی از آب سد استقلال میناب

  رهاسازی بخشی از آب سد استقلال میناب
  رهاسازی بخشی از آب سد استقلال میناب

  صف های طولانی کالاها مورد نیاز مردم سوژه شبکه های اجتماعی شد/توزیع ۶۰ تن گوشت در بندرلنگه

  صف های طولانی کالاها مورد نیاز مردم سوژه شبکه های اجتماعی شد/توزیع ۶۰ تن گوشت در بندرلنگه

  صف های طولانی کالاها مورد نیاز مردم سوژه شبکه های اجتماعی شد/توزیع ۶۰ تن گوشت در بندرلنگه

  صف های طولانی کالاها مورد نیاز مردم سوژه شبکه های اجتماعی شد/توزیع ۶۰ تن گوشت در بندرلنگه
  صف های طولانی کالاها مورد نیاز مردم سوژه شبکه های اجتماعی شد/توزیع ۶۰ تن گوشت در بندرلنگه

  اگر پاسداشت شهدا از بین برود دیگر کشور به آن اهداف عالیه نخواهد رسید

  اگر پاسداشت شهدا از بین برود دیگر کشور به آن اهداف عالیه نخواهد رسید

  اگر پاسداشت شهدا از بین برود دیگر کشور به آن اهداف عالیه نخواهد رسید

  اگر پاسداشت شهدا از بین برود دیگر کشور به آن اهداف عالیه نخواهد رسید
  اگر پاسداشت شهدا از بین برود دیگر کشور به آن اهداف عالیه نخواهد رسید

  دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم برای ما افتخار است

  دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم برای ما افتخار است

  دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم برای ما افتخار است

  دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم برای ما افتخار است
  دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم برای ما افتخار است

  نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی(نسرا) آغاز به کار کرد

  نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی(نسرا) آغاز به کار کرد

  نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی(نسرا) آغاز به کار کرد

  نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی(نسرا) آغاز به کار کرد
  نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی(نسرا) آغاز به کار کرد

  مدرسان دامنه اطلاعات خود در حوزه های مختلف رسانه گسترس دهند

  مدرسان دامنه اطلاعات خود در حوزه های مختلف رسانه گسترس دهند

  مدرسان دامنه اطلاعات خود در حوزه های مختلف رسانه گسترس دهند

  مدرسان دامنه اطلاعات خود در حوزه های مختلف رسانه گسترس دهند
  مدرسان دامنه اطلاعات خود در حوزه های مختلف رسانه گسترس دهند

  برگزاری نخستین دوره تربیت مدرس سطح ۲ سواد رسانه ای و فضای مجازی بسیج

  برگزاری نخستین دوره تربیت مدرس سطح ۲ سواد رسانه ای و فضای مجازی بسیج

  برگزاری نخستین دوره تربیت مدرس سطح ۲ سواد رسانه ای و فضای مجازی بسیج

  برگزاری نخستین دوره تربیت مدرس سطح ۲ سواد رسانه ای و فضای مجازی بسیج
  برگزاری نخستین دوره تربیت مدرس سطح ۲ سواد رسانه ای و فضای مجازی بسیج

  جلسات مهدویت تشکیلات میثاق الله در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد+تصاویر

  جلسات مهدویت تشکیلات میثاق الله در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد+تصاویر

  جلسات مهدویت تشکیلات میثاق الله در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد+تصاویر

  جلسات مهدویت تشکیلات میثاق الله در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد+تصاویر
  جلسات مهدویت تشکیلات میثاق الله در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد+تصاویر

  بارش باران شهروندان میناب را در گل و لای فرو برد+تصاویر

  بارش باران شهروندان میناب را در گل و لای فرو برد+تصاویر

  بارش باران شهروندان میناب را در گل و لای فرو برد+تصاویر

  بارش باران شهروندان میناب را در گل و لای فرو برد+تصاویر
  بارش باران شهروندان میناب را در گل و لای فرو برد+تصاویر

  اطلاعیه ثبت نام دوره تربیت مدرس و مربی سواد رسانه و فضای مجازی+تصویر

  اطلاعیه ثبت نام دوره تربیت مدرس و مربی سواد رسانه و فضای مجازی+تصویر

  اطلاعیه ثبت نام دوره تربیت مدرس و مربی سواد رسانه و فضای مجازی+تصویر

  اطلاعیه ثبت نام دوره تربیت مدرس و مربی سواد رسانه و فضای مجازی+تصویر
  اطلاعیه ثبت نام دوره تربیت مدرس و مربی سواد رسانه و فضای مجازی+تصویر

  برخی ها قصد دارند ما را نزد مردم عزیزمان تخریب کنند

  برخی ها قصد دارند ما را نزد مردم عزیزمان تخریب کنند

  برخی ها قصد دارند ما را نزد مردم عزیزمان تخریب کنند

  برخی ها قصد دارند ما را نزد مردم عزیزمان تخریب کنند
  برخی ها قصد دارند ما را نزد مردم عزیزمان تخریب کنند

  بازی آن ها کثیف نبود؛ ما توان مقابله نداشتیم!

  بازی آن ها کثیف نبود؛ ما توان مقابله نداشتیم!

  بازی آن ها کثیف نبود؛ ما توان مقابله نداشتیم!

  بازی آن ها کثیف نبود؛ ما توان مقابله نداشتیم!
  بازی آن ها کثیف نبود؛ ما توان مقابله نداشتیم!

  سرزمین و ملت ایران این خیانت‌ها و تحقیرها را هرگز از یاد نخواهد برد

  سرزمین و ملت ایران این خیانت‌ها و تحقیرها را هرگز از یاد نخواهد برد

  سرزمین و ملت ایران این خیانت‌ها و تحقیرها را هرگز از یاد نخواهد برد

  سرزمین و ملت ایران این خیانت‌ها و تحقیرها را هرگز از یاد نخواهد برد
  سرزمین و ملت ایران این خیانت‌ها و تحقیرها را هرگز از یاد نخواهد برد

  پیشرفت عمرانی در بستکان معنایی ندارد مردم با آب گل آلود و چارپایان روزگار سر می کنند+تصویر

  پیشرفت عمرانی در بستکان معنایی ندارد مردم با آب گل آلود و چارپایان روزگار سر می کنند+تصویر

  پیشرفت عمرانی در بستکان معنایی ندارد مردم با آب گل آلود و چارپایان روزگار سر می کنند+تصویر

  پیشرفت عمرانی در بستکان معنایی ندارد مردم با آب گل آلود و چارپایان روزگار سر می کنند+تصویر
  پیشرفت عمرانی در بستکان معنایی ندارد مردم با آب گل آلود و چارپایان روزگار سر می کنند+تصویر

  درهای همیشه قفل ایستگاه‌های مکانیزه/ اتاقک هایی که در قرق دکه داران هستند

  درهای همیشه قفل ایستگاه‌های مکانیزه/ اتاقک هایی که در قرق دکه داران هستند

  درهای همیشه قفل ایستگاه‌های مکانیزه/ اتاقک هایی که در قرق دکه داران هستند

  درهای همیشه قفل ایستگاه‌های مکانیزه/ اتاقک هایی که در قرق دکه داران هستند
  درهای همیشه قفل ایستگاه‌های مکانیزه/ اتاقک هایی که در قرق دکه داران هستند

  ساخت کاخ آموزشی بر روی سقف لرزان مدارس تخریبی هرمزگان!

  ساخت کاخ آموزشی بر روی سقف لرزان مدارس تخریبی هرمزگان!

  ساخت کاخ آموزشی بر روی سقف لرزان مدارس تخریبی هرمزگان!

  ساخت کاخ آموزشی بر روی سقف لرزان مدارس تخریبی هرمزگان!
  ساخت کاخ آموزشی بر روی سقف لرزان مدارس تخریبی هرمزگان!

  زائران کشورهای خارجی در پیاده روی اربعین حسینی+تصاویر

  زائران کشورهای خارجی در پیاده روی اربعین حسینی+تصاویر

  زائران کشورهای خارجی در پیاده روی اربعین حسینی+تصاویر

  زائران کشورهای خارجی در پیاده روی اربعین حسینی+تصاویر
  زائران کشورهای خارجی در پیاده روی اربعین حسینی+تصاویر

  جاذبه عشق به حسین(ع) همه را به سوی خود می کشاند+تصاویر

  جاذبه عشق به حسین(ع) همه را به سوی خود می کشاند+تصاویر

  جاذبه عشق به حسین(ع) همه را به سوی خود می کشاند+تصاویر

  جاذبه عشق به حسین(ع) همه را به سوی خود می کشاند+تصاویر
  جاذبه عشق به حسین(ع) همه را به سوی خود می کشاند+تصاویر

  اجرای ۱۷ برنامه ویژه هفته بسیج دانش آموزی در هرمزگان

  اجرای ۱۷ برنامه ویژه هفته بسیج دانش آموزی در هرمزگان

  اجرای ۱۷ برنامه ویژه هفته بسیج دانش آموزی در هرمزگان

  اجرای ۱۷ برنامه ویژه هفته بسیج دانش آموزی در هرمزگان
  اجرای ۱۷ برنامه ویژه هفته بسیج دانش آموزی در هرمزگان

  الوعده وفا /تانکر های آبی اهدایی آستان قدس رضوی به بشاگرد رسید

  الوعده وفا /تانکر های آبی اهدایی آستان قدس رضوی به بشاگرد رسید

  الوعده وفا /تانکر های آبی اهدایی آستان قدس رضوی به بشاگرد رسید

  الوعده وفا /تانکر های آبی اهدایی آستان قدس رضوی به بشاگرد رسید
  الوعده وفا /تانکر های آبی اهدایی آستان قدس رضوی به بشاگرد رسید

  پیش بینی تولید ۱۰۰ تن شیره خرما در بستک

  پیش بینی تولید ۱۰۰ تن شیره خرما در بستک

  پیش بینی تولید ۱۰۰ تن شیره خرما در بستک

  پیش بینی تولید ۱۰۰ تن شیره خرما در بستک
  پیش بینی تولید ۱۰۰ تن شیره خرما در بستک

  شب شعر از توس تا کربلا در میناب برگزار می شود

  شب شعر از توس تا کربلا در میناب برگزار می شود

  شب شعر از توس تا کربلا در میناب برگزار می شود

  شب شعر از توس تا کربلا در میناب برگزار می شود
  شب شعر از توس تا کربلا در میناب برگزار می شود

  نخستین جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم جاسک

  نخستین جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم جاسک

  نخستین جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم جاسک

  نخستین جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم جاسک
  نخستین جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم جاسک

  موکب علی اکبر (ع) رودان پذیرای زائران اربعین در کربلا+تصاویر

  موکب علی اکبر (ع) رودان پذیرای زائران اربعین در کربلا+تصاویر

  موکب علی اکبر (ع) رودان پذیرای زائران اربعین در کربلا+تصاویر

  موکب علی اکبر (ع) رودان پذیرای زائران اربعین در کربلا+تصاویر
  موکب علی اکبر (ع) رودان پذیرای زائران اربعین در کربلا+تصاویر

  اشتغال زایی بیش از ۲۰ هزار صنعتگر به کار صنایع دستی در میناب+تصاویر

  اشتغال زایی بیش از ۲۰ هزار صنعتگر به کار صنایع دستی در میناب+تصاویر

  اشتغال زایی بیش از ۲۰ هزار صنعتگر به کار صنایع دستی در میناب+تصاویر

  اشتغال زایی بیش از ۲۰ هزار صنعتگر به کار صنایع دستی در میناب+تصاویر
  اشتغال زایی بیش از ۲۰ هزار صنعتگر به کار صنایع دستی در میناب+تصاویر

  بیست و پنجمین مرکز نیکوکاری هرمزگان افتتاح شد

  بیست و پنجمین مرکز نیکوکاری هرمزگان افتتاح شد

  بیست و پنجمین مرکز نیکوکاری هرمزگان افتتاح شد

  بیست و پنجمین مرکز نیکوکاری هرمزگان افتتاح شد
  بیست و پنجمین مرکز نیکوکاری هرمزگان افتتاح شد

  نیم نگاهی به خدمات موکب های هرمزگان در شهر کربلا+تصاویر

  نیم نگاهی به خدمات موکب های هرمزگان در شهر کربلا+تصاویر

  نیم نگاهی به خدمات موکب های هرمزگان در شهر کربلا+تصاویر

  نیم نگاهی به خدمات موکب های هرمزگان در شهر کربلا+تصاویر
  نیم نگاهی به خدمات موکب های هرمزگان در شهر کربلا+تصاویر

  بزرگترین و تنها مرکز تخصصی آکادمیک قرآنی جنوب کشور رو به تعطیلی است

  بزرگترین و تنها مرکز تخصصی آکادمیک قرآنی جنوب کشور رو به تعطیلی است

  بزرگترین و تنها مرکز تخصصی آکادمیک قرآنی جنوب کشور رو به تعطیلی است

  بزرگترین و تنها مرکز تخصصی آکادمیک قرآنی جنوب کشور رو به تعطیلی است
  بزرگترین و تنها مرکز تخصصی آکادمیک قرآنی جنوب کشور رو به تعطیلی است

  مردم جزیره اسرار آمیز در انتظار معجزه ای برای رهایی از بند مشکلات+تصاویر

  مردم جزیره اسرار آمیز در انتظار معجزه ای برای رهایی از بند مشکلات+تصاویر

  مردم جزیره اسرار آمیز در انتظار معجزه ای برای رهایی از بند مشکلات+تصاویر

  مردم جزیره اسرار آمیز در انتظار معجزه ای برای رهایی از بند مشکلات+تصاویر
  مردم جزیره اسرار آمیز در انتظار معجزه ای برای رهایی از بند مشکلات+تصاویر

  استادیوم ۱۰ هزار نفری میناب ۹ ساله شد/ جوانان چشم‌ انتظار وعده های مسئولان

  استادیوم ۱۰ هزار نفری میناب ۹ ساله شد/ جوانان چشم‌ انتظار وعده های مسئولان

  استادیوم ۱۰ هزار نفری میناب ۹ ساله شد/ جوانان چشم‌ انتظار وعده های مسئولان

  استادیوم ۱۰ هزار نفری میناب ۹ ساله شد/ جوانان چشم‌ انتظار وعده های مسئولان
  استادیوم ۱۰ هزار نفری میناب ۹ ساله شد/ جوانان چشم‌ انتظار وعده های مسئولان

  آغاز برداشت هندوانه پاییزه در بندرلنگه/ پیش بینی تولید ۶۰۰ تن محصول

  آغاز برداشت هندوانه پاییزه در بندرلنگه/ پیش بینی تولید ۶۰۰ تن محصول

  آغاز برداشت هندوانه پاییزه در بندرلنگه/ پیش بینی تولید ۶۰۰ تن محصول

  آغاز برداشت هندوانه پاییزه در بندرلنگه/ پیش بینی تولید ۶۰۰ تن محصول
  آغاز برداشت هندوانه پاییزه در بندرلنگه/ پیش بینی تولید ۶۰۰ تن محصول

  ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان مبتلا به بیماری خاص/ ۵۸۰ بیماری دیالیزی در هرمزگان شناخته شده است

  ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان مبتلا به بیماری خاص/ ۵۸۰ بیماری دیالیزی در هرمزگان شناخته شده است

  ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان مبتلا به بیماری خاص/ ۵۸۰ بیماری دیالیزی در هرمزگان شناخته شده است

  ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان مبتلا به بیماری خاص/ ۵۸۰ بیماری دیالیزی در هرمزگان شناخته شده است
  ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان مبتلا به بیماری خاص/ ۵۸۰ بیماری دیالیزی در هرمزگان شناخته شده است

  سیس‌بافی، هنر بومی مردم جنوب کشور

  سیس‌بافی، هنر بومی مردم جنوب کشور

  سیس‌بافی، هنر بومی مردم جنوب کشور

  سیس‌بافی، هنر بومی مردم جنوب کشور
  سیس‌بافی، هنر بومی مردم جنوب کشور

  موکب به موکب تا سرزمین عشق

  موکب به موکب تا سرزمین عشق

  موکب به موکب تا سرزمین عشق

  موکب به موکب تا سرزمین عشق
  موکب به موکب تا سرزمین عشق

  میزبانی از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در بندر لنگه+تصاویر

  میزبانی از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در بندر لنگه+تصاویر

  میزبانی از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در بندر لنگه+تصاویر

  میزبانی از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در بندر لنگه+تصاویر
  میزبانی از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در بندر لنگه+تصاویر

  کشف ۳۴ هزار قرص روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های هرمزگان

  کشف ۳۴ هزار قرص روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های هرمزگان

  کشف ۳۴ هزار قرص روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های هرمزگان

  کشف ۳۴ هزار قرص روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های هرمزگان
  کشف ۳۴ هزار قرص روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های هرمزگان

  حال و هوای موکب های اربعین حسینی در پارسیان/ ۴ موکب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند+ تصاویر

  حال و هوای موکب های اربعین حسینی در پارسیان/ ۴ موکب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند+ تصاویر

  حال و هوای موکب های اربعین حسینی در پارسیان/ ۴ موکب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند+ تصاویر

  حال و هوای موکب های اربعین حسینی در پارسیان/ ۴ موکب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند+ تصاویر
  حال و هوای موکب های اربعین حسینی در پارسیان/ ۴ موکب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند+ تصاویر

  ایجاد ۴ موکب برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی/ عبور بیش از ۲۵ هزار زائر از پارسیان برای رسیدن به کربلای معلی

  ایجاد ۴ موکب برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی/ عبور بیش از ۲۵ هزار زائر از پارسیان برای رسیدن به کربلای معلی

  ایجاد ۴ موکب برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی/ عبور بیش از ۲۵ هزار زائر از پارسیان برای رسیدن به کربلای معلی

  ایجاد ۴ موکب برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی/ عبور بیش از ۲۵ هزار زائر از پارسیان برای رسیدن به کربلای معلی
  ایجاد ۴ موکب برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی/ عبور بیش از ۲۵ هزار زائر از پارسیان برای رسیدن به کربلای معلی

  آغاز برداشت قارچ دکمه ای در بشاگرد+تصاویر

  آغاز برداشت قارچ دکمه ای در بشاگرد+تصاویر

  آغاز برداشت قارچ دکمه ای در بشاگرد+تصاویر

  آغاز برداشت قارچ دکمه ای در بشاگرد+تصاویر
  آغاز برداشت قارچ دکمه ای در بشاگرد+تصاویر

  مشعل اولین کوره واحدهای بنزین سازی فاز سوم ستاره خلیج فارس روشن شد

  مشعل اولین کوره واحدهای بنزین سازی فاز سوم ستاره خلیج فارس روشن شد

  مشعل اولین کوره واحدهای بنزین سازی فاز سوم ستاره خلیج فارس روشن شد

  مشعل اولین کوره واحدهای بنزین سازی فاز سوم ستاره خلیج فارس روشن شد
  مشعل اولین کوره واحدهای بنزین سازی فاز سوم ستاره خلیج فارس روشن شد

  کاهش ۹۵ درصدی بارندگی در سال جاری/ هرمزگان جزو سه استان خشک کشور است

  کاهش ۹۵ درصدی بارندگی در سال جاری/ هرمزگان جزو سه استان خشک کشور است

  کاهش ۹۵ درصدی بارندگی در سال جاری/ هرمزگان جزو سه استان خشک کشور است

  کاهش ۹۵ درصدی بارندگی در سال جاری/ هرمزگان جزو سه استان خشک کشور است
  کاهش ۹۵ درصدی بارندگی در سال جاری/ هرمزگان جزو سه استان خشک کشور است
  تجسمي و موسيقي
  اخبار ملی
  Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123