دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم برای ما افتخار است

چاپ

به فرهنگ کده، به همت اداره فرهنگی دانشگاه پیام نور هرمزگان در روز چهارشنبه ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان، حجت الاسلام حسین کرتی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه پیام نور هرمزگان، از خانواده معظم شهید مدافع حرم حضرت زینب کبری، شهید خلیل تختی نژاد دیدار کردند.

در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت، با ویژه گی های برجسته اخلاقی شهید تختی آشنا شدند.

دکتر خیری با خطاب به خانواده شهید تختی گفت: سختی، غم و مصیبت برای همه یکسان است اما یک چیزی شما دارید که دیگران ندارند و آن امید به خدا و حق است، این امید به حق است که ما را با نشاط بار می آورد و روحیه لازم را برای ایستادگی و مقاومت به ما می دهد.

در ادامه حجت الاسلام حسین کرتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور هرمزگان در حاشیه این دیدار اظهار داشت: نعمت توجه به حق، رضای به قضای الهی، صبرو استقامت در بلا و آزمایش الهی درخور توجه است و آنجاست که روشن می شود در آزمایش الهی قرار می گیریم و در آزمایش خداست که روشن می شود صابران واقعی چه کسانی هستند، آنهایی که اهل رجا و امید به حق هستند.

در ادامه پدر شهید تختی با اشاره به اینکه این شهید بزرگوار سال‌ها در انتظار شهادت بودند گفت: سالهای خدمت ایشان در ناحیه سپاه انقلاب اسلامی بندر خمیر که به درخواست خود شهید خلیل وارد سپاه قدس شد که موجب افزونی شهادت در روحیه این شهید بزرگوار شده بود.

وی افزود: شهید خلیل قبلا به ما گفته بود که اگر در گوشه‌ای از جهان، نیاز به دفاع از اسلام حس شود به آن‌جا خواهم رفت و به‌ خدا که تا شهادت را در آغوش نگیرم باز نمی‌گردم.

انتهای پیام/ی